Naar boven
Mail: Wachtwoord:
Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit Borgerhout/Groen-wit

Sponsors

U12: Tornooi Rijko 20180526
U12B: Borgerhout/Groen-Wit - KCBJ 20180421
U14: Tornooi Rijko 20180526
U14: ASKC - Borgerhout/Groen-Wit 20180519
U14: Borgerhout/Groen-Wit - Vobako B 20180421
U14: Scaldis - Borgerhout/Groen-Wit 20180415
Topleague A: Sikopi - Borgerhout/Groen-Wit 20180513
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - Floriant 20180506
Topleague A: Kwik - Borgerhout/Groen-Wit 20180429
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - Voorwaarts 20180422
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - Scaldis 20180415
Topleague A: BGW - Boeckenberg 20180317 - kruisfinale zaal
U12: Boeckenberg - BGW 20180317 - kruisfinale zaal
Topleague A: Riviera/Deurne - BGW 20180311
U14: ASKC - BGW 20180311 - deel 2
U14: ASKC - BGW 20180311
U14: Hoboken/Mercurius - BGW 20180304
U14: BGW - Vobako B 20180224
U14: Scaldis - BGW 20180217
U14: BGW - Leuven 20180127
U14: BGW - ASKC 20180113
U14: BGW - Hoboken/Mercurius 20180106
U14: Vobako B - BGW 20171216
U14: Meeuwen - BGW 20171203
U14: Berker van Antwerpen 20171112
U14: Hoboken/Mercurius - BGW 20171021
U14: Nationaal Tornooi dag 2
U14: Nationaal Tornooi dag 1
Topleague A: Floriant - Borgerhout/Groen-Wit 20180304
Topleague B: Floriant - Borgerhout/Groen-Wit 20180304
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - Kwik 20180225
Topleague B: Borgerhout/Groen-Wit - Kwik 20180225
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - Scaldis 20180204
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - AKC 20180128
Topleague A: Boeckenberg - Borgerhout/Groen-Wit 20180121
Topleague A: Borgerhout/Groen-Wit - Riviera 20180114
Kerstshow 2018-01-05
Winterhappening 2017
Sinterklaasfeest 2017
Vriendjesdag 2017
Bewegingsschool - Paastraining 2017
Carnaval Kids 2017